Bekijk route

Contact

Heeft u een vraag, mail deze dan naar sgr@sgr.nl 

Telefoon: 010 414 63 77 (vanuit het buitenland +31 10 414 63 77)



Postadres:


Stichting Garantiefonds Reisgelden

Postbus 4040

3006 AA ROTTERDAM

Bezoekadres:

Stichting Garantiefonds Reisgelden

Admiraliteitskade 73

3063 ED ROTTERDAM

(de ingang wordt gedeeld met nummer 72, de intercom is rechts)

Klik op de Google Maps afbeelding hierboven voor een routebeschrijving.


Algemene zaken:

Erik Jan Reuver
directeur
e-mail: reuver@sgr.nl 

Carin Beckers
adjunct-directeur
e-mail: beckers@sgr.nl

Petra Breur
managementassistente
e-mail: breur@sgr.nl

 
Deelnemers met vragen over hun dossier kunnen terecht bij een van de relatiebeheerders:
 
Carin Beckers
e-mail: beckers@sgr.nl

Reinier Kraamwinkel
e-mail: kraamwinkel@sgr.nl

Cobie Hoogwerf
e-mail: hoogwerf@sgr.nl

Babette Wisbrun
e-mail: wisbrun@sgr.nl

Deelnemers en relaties met vragen over facturen en betalingen kunnen contact opnemen met:

Silvia Centesova
administrateur
e-mail: centesova@sgr.nl

Stephanie Jansen
financieel  medewerker
e-mail: jansen@sgr.nl

Media en overige externe instanties:

Erik Jan Reuver
directeur
e-mail: reuver@sgr.nl

 
Route:

U vindt ons bezoekadres hierboven. Onze kantoorruimte bevindt zich in het AON-gebouw (ingang 72/73 is links naast de hoofdingang van AON op 62).

Komt u met de auto? Wanneer u route-informatie wilt kunt u op de Google afbeelding bovenaan deze pagina klikken.
Informatie over betaald parkeren in Rotterdam vindt u op www.rotterdam.nl/parkeren.

Komt u met openbaar vervoer? NS-station Blaak is het dichtste bij. U kunt uiteraard ook via Rotterdam Centraal reizen. Per metro (Calandlijn, halte Oostplein), tram (lijn 21 of 24, halte Oostplein) of een taxi bereikt u ons kantoor.