Over SGR

SGR is een non-profit organisatie, gevestigd in Rotterdam. Wij zijn opgericht in 1983 met als doel om reizigers te beschermen tegen faillissementen.

  • SGR hielp al meer dan 140.000 reizigers
  • SGR keerde al meer dan 50 miljoen euro uit
  • Jaarlijks hebben 1,8 miljoen boekingen SGR garantie

Veelgestelde vragen

Heb je verder nog vragen over SGR die hier niet bij staat?

Neem dan contact met ons op.

Alle veelgestelde vragen

Maak kennis met het SGR team

Carin Beckers

Adjunct directeur

beckers@sgr.nl

Reinier Kraamwinkel

Relatiebeheerder

kraamwinkel@sgr.nl

Babette Wisbrun

Relatiebeheerder

wisbrun@sgr.nl

Cobie Hoogwerf

Relatiebeheerder

hoogwerf@sgr.nl

Petra Breur

Management assistente

breur@sgr.nl

Erik Jan Reuver

Directeur

reuver@sgr.nl

Yonathan van Gilse

Relatiebeheerder

vangilse@sgr.nl

SGR relatiebeheer: kom gerust langs