Over SGR

SGR is een non-profit organisatie, gevestigd in Rotterdam. Wij zijn opgericht in 1983 met als doel om reizigers te beschermen tegen faillissementen.

  • SGR hielp al meer dan 140.000 reizigers
  • SGR keerde al meer dan 50 miljoen euro uit
  • Jaarlijks hebben 1,8 miljoen boekingen SGR garantie

Veelgestelde vragen

Heb je verder nog vragen over SGR die hier niet bij staan?

Neem dan contact met ons op.

Alle veelgestelde vragen

Maak kennis met het SGR team

Erik Jan Reuver

Directeur

reuver@sgr.nl

Carin Beckers

Adjunct directeur

carin@sgr.nl

Yonathan van Gilse

Relatiebeheerder

yonathan@sgr.nl

Mathilde Vlot

Relatiebeheerder

mathilde@sgr.nl

Sherwin Algoe

Relatiebeheerder

sherwin@sgr.nl

Cobie Hoogwerf

Relatiebeheerder

cobie@sgr.nl

Babette Wisbrun

Office manager

babette@sgr.nl

Ceyda Sahan

Marketing Communicatie & pr

ceyda@sgr.nl

Lisanne van der Wurff

Data Analist

lisanne@sgr.nl

Stephanie Jansen

Financieel medewerker

finance@sgr.nl

Mustafa Uslu

Financieel medewerker

finance@sgr.nl

Petra Breur

Medewerker Calamiteitenfonds

petra@sgr.nl

Kees

Kantoorhond

SGR relatiebeheer

Kom gerust langs!